Atteikuma tiesības - Elektrisko skrejriteņu internetveikals

Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.

1.Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar EKORIDE elektroniski [email protected] vai telefoniski +371 22066008 darba laikā, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu (atteikuma veidlapa), pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju un (izvēloties ērtāko veidu):

3.Termiņš ir ievērots, ja Pircējs atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūta Pārdevējam pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. Pircēja pienākums ir pierādīt atteikuma veidlapas nosūtīšanu noteiktajā termiņā.

2. Preces atgriešanas termiņš:

2.1.Pircējs nosūta Preces atpakaļ Pārdevējam vai nodod tos Pārdevējam bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis Pārdevējam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu.

3. Preces atgriešanas veidi :

4. Pircējs sedz Preču atgriešanas tiešās izmaksas.

5. Prasības Precēm, kuras tiek atgrieztas:

6. Atteikuma tiesības nevar izmantot:

7. Noteikumu spēkā esamība un grozījumi:

Atveriet čatu
1
Labdien! Kā varam Jums palīdzēt?